Faktiškai jis gali būti perdirbamas be galo ir neprarasti jokios savo savybės. Taigi, kai metalinio GERARD stogo naudingo tarnavimo laikotarpis pasibaigia, jis neturi būti išmetamas į sąvartyną. Jį galima perdirbti į kitą plieno gaminį.

Daugiau

Betono ir molio čerpės gali būti didelės ir sunkios. Transportuojant čerpes vieno namo stogui padengti reikia vidutinio dydžio krovininio transporto priemonės. Tokiu pat sunkvežimiu galima pervežti tiek GERARD štampuoto plieno čerpių, kiek užtektų maždaug 10 namų padengti, todėl transportuojant sunaudojama mažiau energijos (ir išskiriama mažiau anglies dioksido).

Daugiau

Palyginti su betono čerpių stogu, dengiant štampuoto plieno stogą reikia mažiau palaikančio karkaso, todėl taupomi ištekliai. Kitaip tariant, GERARD plieno stogams sunaudojama mažiau medienos nei betono arba molio stogams.

Daugiau

Labai svarbu, kad dirbtumėme su vietos žaliavų tiekėjais, taip būtų sutrumpintas transportavimo kelias ir sumažintas išmetamo CO2 kiekis. Jeigu įmanoma, taip pat siekiame gabenti geležinkeliu.

Daugiau
Kontaktinė informacija

Praneškite mums, jei galime jums padėti!