Daugiau nei 60 metų patirtis

1957 m. įmonėje GERARD buvo sukurtos pirmos pasaulyje akmens skalda dengtos štampuoto plieno stogo čerpės

1957 m. įmonės įkūrėjas Lou Fisher, novatorius ir verslininkas iš Naujosios Zelandijos, išrado pirmąją pasaulyje akmens skalda dengtą plieno stogo čerpę. Per kitus penkis dešimtmečius ši idėja buvo tobulinama naudojant pažangiausias technologijas tam, kad įmonė „AHI Roofing“ greitai augtų turėdama keturias gamyklas keturiuose skirtinguose žemynuose, įskaitant Europos buveinę Vengrijoje. Prekės ženklas GERARD priklauso grupei IKO Metals Europe NV. Mūsų savininkė yra  pasaulinė bendrovė IKO Industries, turinti 3 500 darbuotojų ir daugiau nei 25 gamybos įmones visame pasaulyje.

Žiūrėkite trumpą vaizdo įrašą apie mūsų istoriją, kuri netgi galėtų tikti filmo apie Jamesą Bondą scenarijui!

GERARD the original since 1957

How the legend was born - the history of GERARD rooftiles

INNOVATION TIMELINE

Daugiau
INOVACIJŲ LAIKO JUOSTA
7263_0_20170302161050.jpg

Vizija

Nors pasaulis, mūsų klientai ir mūsų vaidmenys keičiasi, vienas dalykas yra iškaltas akmenyje – mes visuomet statome geriau, drauge. Pažiūrėkite, kodėl GERARD plieninės stogo čerpės geriausiai tinka jūsų stogui.

Daugiau

Misija

Mūsų misija yra siūlyti nekeliantį rūpesčių stogą, kuris yra lengvas, kuriam suteikiama 50 metų garantiją ir kuris yra tvirtas ir gražus. Skaitykite daugiau ir sužinosite, kaip mes teikiame šią išskirtinę vertę klientams, kurie pasirenka GERARD stogą.

Daugiau
Misija
7297_0_20170302161423.jpg

Tvarumas

Štampuoto plieno stogas GERARD yra vienas iš ekologiškiausių stogo dangos variantų. Plienas, kurį naudojame GERARD metalinėms stogo čerpėms gaminti, yra ekologiškiausia medžiaga pasaulyje. Skaitykite daugiau apie tai, kaip prisidedame prie gamtosaugos.

Daugiau

Naujienos

Kaip mums sekasi?Ačiū, kad klausiate. Dabar mums sekasi gerai. Bet mes iš karto jums pranešime, jei įmonėje GERARD nutiks kas nors įdomaus

Kontaktinė informacija

Praneškite mums, jei galime jums padėti!