Tvarumas

ŽEMĖS PLANETA RINKTŲSI „GERARD“.

 

GERARD štampuoto plieno stogas yra vienas ekologiškiausių stogo dangos variantų.

 

AR ŽINOJOTE?

Plienas yra ekologiškiausia medžiaga pasaulyje.

Iš tikrųjų jis gali būti perdirbamas be galo ir neprarasti savo savybių. Taigi, pasibaigus GERARD metalinio stogo naudingo tarnavimo laikotarpiui, jis neturi būti išmetamas į sąvartyną. Jį galima perdirbti į kitą plieno gaminį.

 

Transportuojant plieno čerpes sunaudojama mažiau energijos

Betono ir molio čerpės gali būti didelės ir sunkios. Transportuojant čerpes vieno namo stogui padengti reikia vidutinio dydžio krovininio transporto priemonės. Tokiu pat sunkvežimiu galima pervežti tiek GERARD štampuoto plieno čerpių, kiek užtektų maždaug 10 namų padengti, todėl transportuojant sunaudojama mažiau energijos (ir išskiriama mažiau anglies dioksido).


Dengiant lengvą stogą sunaudojama mažiau medienos stogo karkasui

Palyginti su betono čerpių stogu, dengiant štampuoto plieno stogą reikia mažiau palaikančio karkaso, todėl taupomi ištekliai. Kitaip tariant, GERARD plieno stogams sunaudojama mažiau medienos nei betono arba molio stogams.


GERARD teikia pirmenybę vietos tiekėjams

Labai svarbu, kad dirbtumėme su vietos žaliavų tiekėjais, taip būtų sutrumpintas transportavimo kelias ir sumažintas išmetamo CO2 kiekis. Jeigu įmanoma, taip pat siekiame gabenti geležinkeliu.

 

Ką mums reiškia tvarumas

Tvarumo sąvokos apibrėžtis yra plati. Tačiau tvarumo idėja yra visuotinai suprantama kaip ilgalaikio tęstinumo galimybė. Tvarumas yra procesas, nesibaigianti kelionė, kurios tikslas yra nuolatinis tobulėjimas.

 

Aplinkosaugos vadyba (ISO 14001) 

GERARD stogų gamintoja, įmonė „The Fletcher Building Roof Tile Group“, laikosi Aplinkosaugos valdybos standarto ISO 14001 ir įsipareigoja nuolat tobulėti siekiant tvarumo. „The Fletcher Building Roof Tile Group“ laikosi tvarumo gairių, užtikrindama, kad įmonė dirba tokiu būdu, kad finansinė sėkmė pasiekiama laikantis aplinkosaugos valdymo praktikos, etiškos lyderystės ir priimant savo, kaip aukštos pilietinės atsakomybės įmonės, vaidmenį bendruomenėse, kuriose dirba.

Ką tai reiškia mūsų kasdieniame darbe?

Tiesiog atkreipkite dėmesį į keletą pavyzdžių:

  • pasirinko atliekų tvarkymą
  • perdirbdama plieną ir dar keletą medžiagų:
  • akmens skaldą
  • kartoną
  • medinius padėklus
  • plastikinę plėvelę ir t.t.

 

Kontaktinė informacija

Praneškite mums, jei galime jums padėti!