6 priežastys, kodėl verta pasitikėti GERARD® stogais

Nuo 1957 m., kai mūsų įmonės įkūrėjas Lou Fisher pagamino pirmąją plieninę stogo čerpę, mes taikėme savo produktus visose gyvenimo aplinkose.
Puikūs mūsų darbo rezultatai skatina namų savininkų pasitikėjimą. Atsiliepimai, kuriuos gavome per visus šiuos metus, aiškiai rodo, kodėl žmonės mieliau renkasi GERARD stogą negu kitų tipų stogus.

Aukščiausios kokybės stogas už prieinamą kainą

Žmonės žino, koks turi būti aukščiausios kokybės stogas, ir dažnai būna nustebinti, kad bendra štampuoto plieno stogo GERARD kaina beveik nesiskiria nuo molio ar cemento čerpių stogo kainos, kai atsižvelgiama į viską.

Daugiau

Gera išvaizda, kuri išliks ilgai

Nuo stogo labai priklauso bendra jūsų namo išvaizda, todėl pasirinkdami medžiagą, kuri atrodys gerai daug dešimtmečių, darote savo namą patrauklesnį ir didinate pakartotino pardavimo vertę.

Daugiau

Lengvas stogas, sukurtas atlaikyti uraganą ar žemės drebėjimą

Gera žinoti, kad GERARD stogo danga yra sukurta taip, kad atlaikytų beveik viską. Buvo įrodyta, kad GERARD štampuoto plieno stogų sistema atlaiko didesnę kaip 6 kPa vėjo apkrovą

Daugiau

GERARD stogus paprasta prižiūrėti

GERARD stogams nereikia jokios priežiūros, tik retkarčiais gali tekti juos nuvalyti, ypač užterštose vietovėse arba kai arti yra miškų.

Daugiau

Montavimas yra greitas ir tikslus

GERARD stogus montuoja patyrę profesionalūs stogdengiai, apmokyti dirbti laikantis aukščiausių standartų. GERARD stogas atgabenamas į vietą kartu su visais reikalingais priedais.

Daugiau

Idealiai tinka keičiant stogą

Pakeisti stogą su GERARD yra paprasta. Pripažinkime, stogo keitimas yra pirkinys, neteikiantis daug malonumo, bet yra būtinas. Nusprendę, kad atėjo laikas keisti stogą, norėtumėte atlikti šiuos darbus greitai, nebrangiai ir nesimetant.

Daugiau
Raskite

stogo ekspertą netoliese

Kontaktinė informacija

Praneškite mums, jei galime jums padėti!