Atsiliepimai

Ką namų savininkai ir stogdengiai sako apie GERARD?

Puslapis:
Montavimas taip pat buvo greitas ir tikslus.

Montavimas taip pat buvo greitas ir tikslus.

Man patinka mano GERARD stogas, labai patinka! Montavimas taip pat buvo greitas ir tikslus. Mums nepasisekė su oru, atliekant stogo keitimo darbus visą laiką lijo kaip iš kibiro. Tačiau net tada vanduo nepratekėjo į namus. Nuo to laiko jau buvo keletas stiprių audrų ir kaip gerai, kad nereikėjo nerimauti dėl to, kad vėjas nuplėš čerpių! Taip pat buvo kruša, tačiau ir ji nepažeidė GERARD stogo. Jums tiesiog nereikia nerimauti, jeigu jūsų namas yra padengtas šiuo stogu.

Szilágyi Ferenc, namo savininkas

Erdas, Vengrija

GERARD yra idealus pasirinkimas keičiant stogą

GERARD yra idealus pasirinkimas keičiant stogą

Montuojame GERARD čerpes jau daugiau nei 20 metų. Pastaraisiais metais daugiausia keičiame senesnių namų stogus. Klientai suprato, kad GERARD yra idealus pasirinkimas keičiant stogą, nes čerpės yra labai tvirtos, bet lengvos. Todėl jiems nereikia nerimauti dėl senos medinės stogo konstrukcijos tvirtinimo. Aš rekomenduoju GERARD!

Marjan Ošlak, stogdengys

Celė, Slovenija

Stogas atitiko visus lūkesčius

Stogas atitiko visus lūkesčius

Viešbutis „Rakitna“ ir trys šalia esantys gyvenamieji namai yra padengti GERARD stogais nuo 2010 m. Pasirinkome GERARD, nes šią įmonę rekomendavo patenkinti klientai. Stogas atitiko visus lūkesčius, mes neturime dėl jo jokių rūpesčių ir tikime, kad ateityje jų taip pat neturėsime.

Meta Šimenko, viešbučio „Rakitna“ savininkė ir direktorė

Slovėnija

Puslapis:
Raskite

stogo ekspertą netoliese

Prašymas pasiūlymui gauti

Siųsti prašymą

Pasirinkite savo stogdengį

Kontaktinė informacija

Praneškite mums, jei galime jums padėti!