Unikali GERARD SKALDA

Tirti pavyzdžiai parodė, kad medžiaga išsaugo savo savybes daugiau nei 30 metų

Ar tai ne molio stogas? Ne cementas? Metalas!? Jokiu būdu ne!

Vulkaninių akmenų skalda iš gražiosios Naujosios Zelandijos.

Ji suteikia jūsų stogui natūralų estetinį patrauklumą, kuriam sunku atsispirti.

Ar pageidaujate ypatingų spalvų?

Jeigu pageidaujama kitų spalvų, neįeinančių į ribotą natūralių spalvų skaičių, tas pats tvirtas natūralus akmuo yra dengiamas keraminę dangą.Patvari ir spalvos nekeičianti keraminė danga yra gaminama naudojant šilumai atsparius, neblunkančius nuo šviesos pigmentus. Pigmentai lydomi granulėmis 900 °C temperatūroje naudojant silikato (stiklo) ir molio junginių sistemą.

 

Tirti pavyzdžiai parodė, kad medžiaga gali būti naudojama ilgiau kaip 30 metų ir nepakeisti spalvos. GERARD atlieka šį dengimo procesą savo patalpose, kad būtų užtikrintas nuoseklumas ir kokybė.

Geriausių stogo dengimo medžiagų naudojimo privalumas – ilgalaikis jūsų namų grožis.

Nekeliantis rūpesčių GERARD stogas saugo jūsų namus ir dešimtmečius atrodo gražiai. Štai ką mes vadiname „gražiuoju asmens sargybiniu“.

Jūsų stogas padengtas. Akmeniu. 100 %.

Dėl unikalios padengimo pagrindo klijų ypatybės GERARD stogai yra100 % padengti akmens skalda Dėl to akmens skalda liks ant čerpės visam laikui ir jūs turėsite gražų stogą dešimtmečius

SAUGOKITĖS!

Tiesioginiai konkurentai nevisiškai padengia čerpę skalda. Todėl jiems yra būtina derinti pagrindo padengimo spalvą su skaldos spalva.

Kontaktinė informacija

Praneškite mums, jei galime jums padėti!