Aliuminis ir cinkas palyginti su cinku ir aliuminiu palyginti su cinkuotu metalu

Aliuminis ir cinkas palyginti su cinku ir aliuminiu palyginti su cinkuotu metalu

Kokia yra mūsų 50 metų garantijos paslaptis?

PAKRANTĖS APLINKOS IŠŠŪKIS

GERARD tiriamasis ir kūrybinis darbas jungia darbą laboratorijoje, darbą tikrose statybvietėse ir didesnę nei 50 metų plieno naudojimo patirtį dengiant stogus. Stogų dengimo įmonė GERARD turi eksperimentinių stogų, kurie buvo dengti beveik prieš 30 metų ir toliau yra stebimi.

Naujosios Zelandijos Šiaurės salos vakarinėje pakrantėje, pakrantės aplinkos šiurkščiomis vėjingomis sąlygomis, vienus šalia kitų sumontavome stogus, kurių čerpės buvo pagamintos iš trijų skirtingų pagrindų: cinkuoto plieno (100 % cinko), cinko ir aliuminio lydinio (95 % cinko ir 5 % aliuminio) ir aliuminio ir cinko lydinio (43,5 % cinko, 55 % aliuminio, 1,5% silicio). Cinkuotas čerpes reikėjo keisti po 14 metų, o cinko ir aliuminio lydinio čerpės buvo pakeistos po 16 metų.

Aliuminio ir cinko lydinio čerpės išliko geros būklės po beveik 30 metų ir bus gerai vertinamos ateityje. Ant aliuminio ir cinko lydinio čerpių nėra šoninės dalies arba bendro paviršiaus korozijos požymių ir, be abejo, buvo prieita išvados, kad jos yra geresnės negu cinkuoto plieno bei cinko ir aliuminio lydinio čerpės, ypač tokiose neplautose vietose, kaip užlaidos arba iškilimai po hidroizoliacija.

Visuose GERARD laboratorinėse ir tikrame gyvenime atliekamuose tyrimuose aliuminio ir cinko lydinio plienas būdamas geriausia medžiaga stogo čerpėms gaminti ir toliau pranoksta cinkuotą ir cinko ir aliuminio lydinio plieną.

PATVIRTINTA VISAME PASAULYJE

Net didžiausias pasaulyje plieno gamintojas teigia, kad aliuminio ir cinko lydinys pranoksta cinkuotą ir cinko ir aliuminio lydinio plieną.

Todėl įmonėje „GERARD Roofing System“ yra įsitikinę, kad aliuminio ir cinko lydinio pagrindas užtikrina ilgiausią stogo čerpių tarnavimo laiką.

Nauda jums

Aliuminio ir cinko lydinio apsauga užtikrina didžiausią atsparumą korozijai, todėl jūsų GERARD stogas tarnaus mažiausiai du kartus ilgiau nei cinko ir aliuminio lydinio plieno stogas.

Štai kodėl galime drąsiai suteikti 50 metų garantiją jūsų GERARD stogui.

Kontaktinė informacija

Praneškite mums, jei galime jums padėti!