Kokia yra įprastinė stogo keitimo projekto procedūra?

  • Jums reikia stogo dengimo eksperto: Jums susisiekus su „Gerard“ suvesime jus su artimiausiu „Gerard“ stogdengiu. Jis nėra GERARD darbuotojas, o nepriklausomas rangovas, kurį apmokėme ir kurio specializacija – GERARD stogų montavimas.
  • Stogdengio vizitas: GERARD stogdengys atvyks pas jus apžiūrėti stogo. Jis bus ten, kad suteiktų jums profesionalių patarimų ir informuotų apie jus dominančią informaciją. Galiausiai nemokamai pasiūlys jums pritaikyto stogo keitimo projekto kainą.
  • Išsirinkite tinkamą datą: Priėmus pasiūlymą, paprastai tikimasi 50 % užstato, o darbas numatomas sutartai datai. (Turėkite omenyje, kad visas stogo dengimas priklauso nuo orų, todėl griežtam ir greitai vykdomam terminui gali prireikti trupučio erdvės!)
  • Didžioji diena: Montavimas paprastai trunka apie vieną darbo savaitę nuo pradžios iki pabaigos ir vyksta aiškiai ir praktiškai:
  1. Pastolių ir stogo atbrailų apsaugos priemonių montavimas
  2. Senos stogo dangos medžiagos nuėmimas ir pašalinimas
  3. Stogo žemutinės konstrukcijos patikra, paviršiaus paruošimas ir, jei reikia, naujų stogo sijų montavimas
  4. Pilnas naujo stogo montavimas su visais valminiais šonais, kraigais, hidroizoliacija ir kt. (įprastai trunka apie dieną)
  5. Sodo išvalymas ir galutinis naujo stogo patikrinimas
  • Galutinis patvirtinimas: Dabar reikia apmokėti visas likusias mokėtinas sumas, o „Gerard“ stogdengys išduoda garantijos aktą ir techninės priežiūros vadovą
Kontaktinė informacija

Praneškite mums, jei galime jums padėti!