Ką turėčiau žinoti, prieš pasirinkdamas naują stogą?

  • Kaip sakoma, šuo yra skirtas gyvenimui, ne tik Kalėdoms. Taip pat ir stogas. Stogo pasirinkimas yra ilgalaikis sprendimas. Pagalvokite apie tai, kas atitiks viso namo architektūrą. Mados ateina ir išeina; stogas tikriausiai išliks dešimtmečius.

  • Jūsų namų vieta yra svarbus veiksnys. Jei gyvenate netoli pakrantės arba zonoje, kuri žinoma dėl didelio vėjo ar ekstremalių oro sąlygų su daug sniego, turėtumėte ieškoti stogo dangos sistemos, kuri padės sumažinti galimas korozijos, nutekėjimo ar sistemos gedimo problemas. Mes manome, kad žinome vieną ekstremaliems orams atsparią stogo dangos sistemą;)

  • Rimčiau, stogų dengimas yra specializuotas, savarankiškas amatas. Šis darbas nėra skirtas įprastam statybininkui ar „pasidaryk pats“ guru. Įsitikinkite, kad nesuteikėte šio darbo draugui, kuris teigia esąs visų galų meistras.

  • Stogo kainos gali būti sudėtingos ir apgaulingos. Įsitikinkite, kad į kainą įtrauktos visos išlaidos, pvz., statybinis popierius, stogo sijos, darbo sąnaudos ir kitos su stogu susijusios medžiagos, kad galėtumėte palyginti su panašiomis kainomis.

  • Išnagrinėkite savo galimybes prieš nuspręsdami. Pirmasis žingsnis yra tyrimas – žiniatinklyje, pėsčiomis, telefonu ir kalbantis su kitais namų savininkais. Šis skyrius „Sužinokite apie stogus“ skirtas padėti atlikti stogo dangos sistemų tyrimą, kad galėtumėte priimti sprendimą, kuriuo būsite patenkinti ištisus dešimtmečius.
Kontaktinė informacija

Praneškite mums, jei galime jums padėti!