Kaip parinkti tinkamą savo namo spalvą?

Stogas yra didelė namo dalis, todėl namų savininkui svarbu parinkti tinkamą spalvą. Puiku, jei turite galimybę naudoti internetinį stogo konfigūratorių, naudodami kurį galite pamatyti, kaip atrodys stogas. Kokia sėkmė, kad mes tokį turime! Spustelėkite GERARD stogo konfigūratorius.

Bet jei norėtumėte apmąstyti šią svarbią temą, parengėme keletą ekspertų idėjų, kad padėtumėme jums parinkti stogo spalvą.

  • Stogo spalvos

Rinkdamiesi stogo spalvą, eksperimentuokite su kontrastingomis spalvomis arba rinkitės subtilesnius skirtumus.Patartina vengti vienodų spalvų. Spalvų skirtumas užtikrina, kad parinkta eksterjero spalvų schema atrodys gerai. Jeigu taip pat perdažote namą, patartina pirmiausia parinkti stogo spalvą, nes dažų spalvų pasirinkimas yra didesnis nei stogo spalvų.Prisiminkite, kad tai, kaip atrodo jūsų namas 30 % priklauso nuo stogo, todėl svarbu tinkamai parinkti spalvą!Norėdami rasti tinkamą derinį, pridėkite stogo spalvų pavyzdžius prie nudažytų sienų. 

Smulkesnės detalės

Būsite nustebinti, kaip keičia vaizdą tokios detalės, kaip stoglatakiai, parapetai, karnizai ir lietvamzdžiai. Daugelis spalvų konsultantų sutinka, kad geriausia yra derinti stoglatakių ir stogo spalvas, nes, neįskaitant keleto išimčių, stoglatakiai ir lietvamzdžiai nėra namo stilistiniai elementai ir ko mažiau jie yra pastebimi, tuo geriau.

  • Šiluma ir saulės spinduliai ant stogo

Stogas sugeria saulės šilumą ir perduoda ją į namą. Šviesesnės spalvos labiau atspindi šviesą nei tamsesnės spalvos, todėl, pasirinkdami keletu atspalvių šviesesnes stogo spalvas, padarysite savo namą vėsesnį. Tačiau nereikia perdėti ir pasirinkti baltą stogą. Atsiminkite apie izoliaciją, nes ji yra geriausia apsauga nuo karščio ir šalčio.

  • Kiti patarimai renkantis spalvą

Stogo profilis ir nuolydis, taip pat aplinka, kurioje yra namas, turi didelės įtakos bendram jūsų namo vaizdui.

Paprastas patarimas – norėdami, kad pasirinkta stogo spalva gerai derėtų su namu ir aplinka, atkartokite tą pačią spalvą mažesniais kiekiais nudažydami ją iki trijų kitų objektų šalia namų (pvz., pašto dėžutę, daržinę ir garažo duris arba tvorą). Dažydami tokia pat spalva kitus, ypač priešais namą esančius, objektus, suteiksite namams spalvų harmoniją.

Nepasikliaukite spalvomis brošiūroje. Sunku perteikti tikrąją spalvą spausdintiniame leidinyje, todėl prašykite spalvų pavyzdžių.

Kontaktinė informacija

Praneškite mums, jei galime jums padėti!