Kokius veiksnius turiu apgalvoti rinkdamasis naują stogą?

  • Jis turi apsaugoti jūsų namus: Šiandien klimato kaita gali nulemti bet kokias ekstremalias oro sąlygas. Jūsų stogas turi būti paruoštas rytojaus klimatui. Lengvieji metaliniai stogai yra skirti apsaugoti nuo uragano ar žemės drebėjimo: Faktas, kad „Gerard“ stogo dangos sistema sukurta tam, kad atlaikytų beveik viską, yra įtikinantis. Jos horizontali tvirtinimo sistema, pagal kurią kiekviena stogo čerpė prikalama prie sijų 8 skirtinguose taškuose, suteikia namų savininkams tikrą ramybę. Nenuostabu, kad GERARD gali atlaikyti netgi uraganus, taip apsaugant šeimas ir turtą. Kitoms stogo dangos sistemoms reikalingos specialios tvirtinimo detalės ir (arba) medžiagos, skirtos zonoms, kur yra didelis vėjas. Žmonės, gyvenantys seisminėse zonose, dažnai pasirenka „Gerard“ presuoto plieno stogą virš savo galvų, o ne lygiavertį betoninių čerpių stogą, kuris maždaug 10 kartų sunkesnis. Lengvi ir stiprūs mūsų stogai buvo gerai išbandyti per pastaruosius Kenterberio žemės drebėjimus. 
  • Rinkitės kokybę, o ne prieinamą kainą: Galiausiai, stogas skirtas visam gyvenimui ir nenorite jo keisti taip dažnai, kaip keičiate automobilius. Rinkoje yra stogų, kurie išsilaiko tik 15 metų. Jūs nenorite taip greitai ir vėl susidurti su visais sunkumais ir sumokėti visus pinigus. Išgirdę, kad GERARD siūlo 50 metų garantiją, žmonės dažnai nustemba, kad bendra „Gerard“ plieno stogo kaina gali būti mažesnė nei betoninių čerpių stogo, atsižvelgiant į viską ilgalaikėje perspektyvoje. Jei gyvenate pakrantėje ar zonoje, kur yra didelis vėjas, „Gerard“ stogas greičiausiai bus pigesnis nei bet kokio kito tipo stogas, nes tam nereikės specialių medžiagų ar tvirtinimo detalių, kad stogas atlaikytų ekstremalias sąlygas. 
  • Gera išvaizda, sukurta dešimtmečiams: Stogas turi didelės įtakos bendrai namo išvaizdai, todėl medžiagos pasirinkimas, kuri gerai atrodo ir po dešimtmečio, turi įtakos jūsų turto išvaizdai gatvėje ir perpardavimo vertei. „GERARD“ išsiskiria vulkaniniu akmeniu padengtomis čerpėmis, kurios yra itin lengvos, stiprios, bet taip pat atrodo gražiai kaip bet kuris molinių ar betoninių čerpių stogas. Be to, daugiasluoksnės dangos, UV apsaugos technologija ir specialūs šviesai atsparūs pigmentai užtikrina aukščiausią atsparumą išblukimui dėl aplinkos ir spalvos pokyčiams, todėl namas atrodo gerai ilgiau. Net jei jūsų namas pastatytas ant jūros kranto, „Gerard“ stogui nereikės jokių specialių medžiagų, papildomų dangų ar papildomų tvirtinimo detalių. Tyrimas rodo, kad aliuminiu ir cinku dengtos plieninės stogo dangos medžiagos yra iki aštuonių kartų atsparesnės korozijai nei kiti plieninių stogo dangų gaminiai. 
  • Nepriekaištingas (ar turėtume sakyti nerimo nekeliantis) stogas: „Gerard“ stogai nereikalauja daug priežiūros: „Gerard“ akmenimi dengtuose plieniniuose stoguose nėra sugadintų ar trūkstamų čerpių po vasaros audrų, o žiemos metu šaltis jų taip pat neapgadina. 
  • Keičiant stogą geriau būti greitu, bet tiksliu: „Gerard“ stogus montuoja tik „Gerard“ stogdengiai, patyrę, profesionalūs rangovai, kuriuos GERARD apmokė montuoti pagal aukščiausius standartus. Kai „Gerard“ stogas atvežamas į vietą, jis atvežamas su viskuo, kas reikalinga. Mūsų stogdengiai turi specializuotą pjaustymo ir lenkimo įrangą, todėl montavimas gali vykti protingai be jokių vėlavimų. Kitų tipų metalinių stogo dangų montavimui stogo plokštes reikia išpjauti už objekto ribų. Hidroizoliacijos matavimų negalima atlikti tol, kol nesumontuojama didžioji stogo dalis, o dėl to gali prireikti papildomų dienų, kadangi hidroizoliacija taip pat ruošiama už objekto ribų.
Kontaktinė informacija

Praneškite mums, jei galime jums padėti!