GERARD stogai yra atsparūs ekstremaliems orams. Ar toks teiginys nuramina?

GERARD stogų dengimo sistema sukurta taip, kad galėtų atlaikyti bet ką, ką klimato pokyčiai gali atnešti prie jūsų namų.

Labai stiprūs vėjai? GERARD jus saugo!

Jūsų kelyje gali pasirodyti net 160 km/h greičio uraganas, bet ekstremaliems orams atsparūs GERARD stogai gali atlaikyti net jį!

Pasižiūrėkite mūsų legendinį uragano testą. Galite būti tikri, kad GERARD stogai gali apsaugoti jūsų namą net per didžiausias audras. Kokia yra mūsų paslaptis?

Unikali GERARD horizontalaus tvirtinimo sistema.

Unikali GERARD horizontalaus tvirtinimo sistema.

Kiekviena plokštė yra tvirtinama horizontaliai 8 skirtinguose taškuose naudojant tvirtas tvirtinimo detales arba vinis, todėl vėjo šlytis tampa neįmanoma. Dauguma kitų stogo dengimo produktų yra tvirtinami naudojant vertikalaus tvirtinimo būdus, todėl tokie stogai dažnai pakyla pučiant stipriam vėjui.

Paklauskite mūsų stogdengių, ar jiems nors kartą teko taisyti audros sugadintą GERARD stogą.

Didžiuliai krušos ledėkai ir sniegas? GERARD jus saugo!

GERARD stogo čerpės yra atsparios krušos ledėkams, siekiantiems iki 30 mm skersmens.

 

Dėl didelių klimato pokyčių gali būti krušų su dideliais ledėkais, kurie pažeidžia stogą. Būkite ramūs, GERARD stogai yra atsparūs! Mūsų stogo danga atspari pažeidimams, sukeltiems krušos ledėkų, siekiančių iki 30 mm skersmens. Net didžiulis 90 mm skersmens krušos ledėkas negali kiaurai permušti GERARD stogą, todėl išsaugomas stogo atsparumas oro sąlygoms.

 

Be to, potenciali gyvybių gelbėtoja , akmens skaldos danga, yra įmontuota į kiekvieną GERARD profilį. Jos grublėta struktūra neleidžia sniegui nuslysti laikydama sniegą vietoje tol, kol jis natūraliai ištirps nepadaręs žalos. GERARD gali atlaikyti sniego apkrovą, o paviršiaus danga neskilinėja nuo ledo ar šalčio!

 

Žiema, ledas ir sniegas? Turint nekeliantį rūpesčių GERARD stogą tai yra linksma!

O jūsų stogas atrodo netgi geriau be bjaurių sniego užtvarų!

 

Paklauskite mūsų stogdengių, ar jiems nors kartą teko taisyti krušos sugadintą GERARD stogą.

Gaisras? GERARD jus saugo!

Gaisro apimtas namas yra geriau apsaugotas su GERARD.

Ugnies apimtas namas gali sugriūti po sunkiu stogu, bet tai yra mažiau tikėtina po lengvu, štampuoto metalo GERARD stogu! GERARD stogo danga yra atspari ugniai, kadangi nedegus plieno pagrindas ir paviršiaus danga net neleidžia plisti liepsnai. Kadangi kiekviena čerpė yra saugiai pritvirtinta aštuoniuose taškuose, mažai tikėtina, kad stogas sugrius, be to, jis neleis kibirkštims patekti į namą. Todėl GERARD stogai atlaikė griežtus tarptautinius ugnies bandymus.

Žemės drebėjimai? GERARD jus saugo!

Būdamos 7 kartus lengvesnės nei betono arba molio stogo čerpės, ekstremalioms oro sąlygoms atsparios stogo čerpės gali atlaikyti net nedidelius žemės drebėjimus. Yra užfiksuota pavyzdžių, kai namai, dengti kitais sunkiais stogo dangos gaminiais, sugriūdavo, o toje pačioje gatvėje buvę GERARD stogai likdavo nepažeisti ir patirdavo minimalią žalą. Silpnesnės sienos gali išlaikyti lengvą stogą, o dėl tarpusavyje sujungtų čerpių stogas yra tvirtas.

Kontaktinė informacija

Praneškite mums, jei galime jums padėti!