9 klausimai apie stogo keitimą

Kai norite pakeisti seną stogą, norite tai padaryti naudodami patikimą ir patvarią stogo dangos sistemą, kuri būtų ilgalaikė. Be to, jūs norite rinktis iš įvairių dizainų ir stilių, kurie tiktų jūsų namui.

Kalbant apie montavimą, kiekvieno namų savininko tikslas – pakeisti stogą greitai, pigiai ir sukeliant kuo mažiau šurmulio. „Gerard“ stogdengiai yra išmokyti atlikti būtent tai. Žemiau pateiktas nuoseklus stogo keitimo projekto vadovas. Gerai viskuo pasidomėkite prieš kalbėdamiesi su stogų rangovais.

Su GERARD® stogo dangomis galite susikurti pageidaujamą stilių, kuris primintų skirtingus stogo čerpių, lentelių ar skiedrų stilius. Sistema patenkina lengvo stogo techninius reikalavimus, o tai reiškia, kad su GERARD nereikia sustiprinti senojo stogo konstrukcijos, ko gali prireikti naudojant kai kurias kitas stogo dengimo medžiagas, pavyzdžiui, sunkios molines ar betono čerpes. GERARD stogai taip pat gali būti įrengti tokiuose žemuose šlaituose kaip 12 laipsnių be nuotėkio.

Pamirškite stogo dengimo rūpesčius

Jūsų pasirinktas stogas bus ilgalaikis. Pasirinkite teisingai ir gyvenimas bus lengvesnis ir saugesnis jums ir jūsų šeimai – nesirūpinkite dėl nuotėkio, priežiūros ar ekstremalių oro sąlygų.

Jūsų naujas stogas gali suteikti pridėtinės vertės

Jūsų stogo keitimo projektas taip pat yra galimybė pagerinti namų išvaizdą ir dažnai padidina pardavimo kainą.

Dabar peržvelkime dažniausiai užduodamus klausimus apie stogo keitimą! Skaitykite toliau.