Slapukai

SLAPUKŲ POLITIKA

Toliau pateikiama informacija skirta supažindinti naudotoją su informacija apie svetainės gerardroofs.eu slapukų siuntimą, naudojimą ir administravimą. Be to, pateikiama keletas naudingų nuorodų, susijusių su šia tema. Jei jums reikia daugiau informacijos ir ji nėra pateikta toliau, prašome susisiekti su mumis adresu: office@gerardroofs.eu.


ATIDŽIAI PERSKAITYKITE PRIEŠ NAUDODAMIESI ŠIA SVETAINE
Šioje politikoje paaiškinama, kaip šioje svetainėje naudojami slapukai. Kartkarčiais politika gali būti keičiama. Pakeitę politiką, informuosime jus naudodami tinkamas priemones, pvz., paskelbsime pakeistą politiką šiame puslapyje nurodydami naują paskutinio atnaujinimo datą. Naudodamiesi šia svetaine, sutinkate, kad slapukai bus siunčiami į jūsų kompiuterį pagal šios politikos sąlygas. Jeigu nenorite kad būtų naudojami šios svetainės slapukai, išjunkite slapukus arba nesinaudokite šia svetaine.

KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukas yra tekstinės informacijos failas, kurį svetainė paverčia naršyklės slapuko failu jūsų kompiuterio standžiajame diske tam, kad svetainė galėtų jus atpažinti, kai kitą kartą lankysitės svetainėje ir atsiminti tam tikrą informaciją apie jus. Ši informacija gali apimti jūsų lankytus puslapius, meniu pasirinkimus, kitą informaciją, kurią pateikėte pildydami formas, ir jūsų apsilankymo laiką bei datą.

 

Slapukai yra dviejų tipų:

Būtinieji slapukai Šitie slapukai yra būtini, kad svetainė tinkamai veiktų. Naudodami juos užtikriname tokių paslaugų, kaip rezervavimas, prieiga prie paskyros ir pirkinių krepšelis veikimą. Juos išjungus naudotojas negalės naudotis šiomis paslaugomis.

Veikimą gerinantys slapukai Šitie slapukai naudojami siekiant stebėti svetainės darbą ir akcentuoti svetainės dalis, kurios yra aktualios apsilankiusiam naudotojui. Naudodami juos galime ištaisyti klaidas ir rasti veiksmingų susiejimo sprendimų. Naudojant juos nerenkama informacija, kurią naudojant galima atpažinti naudotoją.

KAS YRA TREČIŲJŲ ŠALIŲ SLAPUKAI?

Trečiųjų šalių slapukus siunčia kita organizacija jūsų lankomos svetainės savininkui. Pavyzdžiui, svetainėje gali būti naudojamos trečiosios šalies analitikos įmonės paslaugos ir įmonė siųs slapuką siekdama atlikti šias paslaugas. Svetainėje, kurioje lankotės, taip pat gali būti įtaisytas tokių paslaugų tiekėjų, kaip „YouTube“ arba „Flickr“ turinys, ir tokie paslaugų tiekėjai gali nustatyti savo slapukus. Svetainė gali naudoti trečiųjų šalių reklamavimo tinklą siekdama teikti tikslingą reklamą jų svetainėje, jos taip pat gali turėti galimybę sekti jūsų naršymą įvairiose svetainėse. Šioje svetainėje nenaudojami tokio tipo slapukai.

KLAUSIMAI DĖL SLAPUKŲ SAUGUMO IR PRIVATUMO

Slapukai NĖRA virusai. Slapukai naudoja paprastą tekstinį formatą. Jie nėra sujungtos kodo dalys, todėl negali būti įvykdyti ir neįvykdo patys savęs. Todėl jie negali patys save kopijuoti ir plisti kituose žiniatinklio tinkluose tam, kad vėl save įvykdytų ir atkartotų. Kadangi jie nevykdo šių funkcijų, jie neatitinka standartinės viruso apibrėžties.

 

Tačiau slapukai GALI būti naudojami norint pakenkti. Kadangi juose yra saugoma informacija apie naudotojo naršymo parinktis ir istoriją tiek konkrečioje svetainėje, tiek naršant keliose svetainėse, slapukai gali būti naudojami kaip šnipinėjimo programos forma. Daug antivirusinių programų gerai žino apie šią problemą ir paprastai po įprastinės virusų ir (arba) šnipinėjimo programų paieškos žymi slapukus, kaip failus, kurie turi būti pašalinti.

SLAPUKŲ IŠJUNGIMAS

Daugelis naršyklių yra iš anksto nustatyti taip, kad sutinka su slapukų naudojimu. Tačiau jei norite, galite išjungti slapukus. Paprastai tai daroma keičiant interneto programinės įrangos naršymo nustatymus. Taip pat galima konfigūruoti naršyklės nustatymus ir leisti naudoti konkrečius slapukus arba nustatyti, kad būtų pranešta kiekvieną kartą prieš išsaugant naują slapuką jūsų kompiuteryje, tokiu būdu jums bus suteikta galimybė apsispręsti, leisti naudoti slapuką ar ne.

 

Norėdami tvarkyti slapukų naudojimą galite pasinaudoti įvairiais jums teikiamais ištekliais, pvz., jums gali padėti jūsų naršyklės skyrius „Pagalba“. Taip pat galite išjungti arba pašalinti saugomus duomenis, kuriuos naudoja į slapukus panašios technologijos, pvz. „Local Shared Objects“ arba „Flash“ slapukai, tvarkydami naršyklės išorinių priedų nustatymus (add-on settings) arba apsilankius naršyklės gamintojo svetainėje.

 

Kadangi mūsų slapukai leidžia jums naudotis kai kuriomis mūsų svetainės funkcijomis, patariame neišjungti slapukų. Gali būti, kad išjungus slapukus svetainės funkcionalumas sumažės arba iš viso negalėsite ja naudotis.

Mr. G
Pagalba jums

Ar norėtumėte gauti daugiau informacijos? Klauskite pono G! Prisijunkite prie draugiško pokalbio su juo!